Kategoriler / Mobil Sistemler /Barkod Yazıcı / Godex EZ120 Barkod Yazıcı

brand logo Godex EZ120 Barkod Yazıcı

Godex EZ120 Barkod Yazıcı

Satış fiyatı 4,773.45 TL 18 % Vergi dahildir


Henüz derecelendirme yok!, ilk değerlendiren siz olun
Yorum yazın


Ürün Detayları

Godex EZ120 Termal Etiket Yazıcı


Direkt Termal Baskı Ayrıcalığı

Direkt termal baskı sayesinde, etikete verilen ısı ile oluşacak siyahlıklar ile birlikte baskı işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Godex Termal Etiket Yazıcı bu işlemi çok hızlı bir şekilde yapabilir ve işinizi kolaylaştırabilir. Üstelik direkt termal baskı işleminde ribon kullanılmasına gerek yoktur.


Termal Baskı Sayesinde Renkli Baskı İmkanı

Termal baskı sisteminde mürekkep tankları yerine özel bir kartuş sistemi vardır. Bu sayede renkli baskı oluşturmak için kullanabileceğiniz renk bantlarına sahiptir. Üstelik diğer seçeneklere göre çok daha dayanıklıdır.


İdeal Ölçüleri ile Ofislerin Vazgeçilmezi

Ofis tipi termal etiket yazıcıları arasında ideal ölçüleri ile öne çıkar. 22,5 cm eni, 29 cm boyu ve 17 cm yüksekliği ile ofis içinde kullanılabilecek en uygun ölçülere sahip üründür. 40 mm çapa sahip kukası sayesinde ise uzun süreli kullanım sağlar.Çift Sensör ile Hızlı Kullanım

Çift sensörü sayesinde anında etiketi veya şeritleri algılayabilir. Bu sayede çok daha hızlı ve pratik bir kullanıma sahiptir.


Çözünürlük Kalitesi ile Net Baskı

203 DPI çözünürlüğü ile kusursuz ve net baskılar yapabilirsiniz. Bu sayede etiketleriniz her zaman okunaklı ve görünür olabilir.


Ribonlu ve Ribonsuz Baskı Seçenekleri

Termal ve direkt termal seçeneklerine göre ribonlu veya ribonsuz kullanım kolaylığı sağlar. Termal baskılarda ribon kullanılmazken, direkt termal baskılarda ribon kullanılması gerekir ve bu sayede baskı yapılacak materyale uygun hale getirilebilir.